Vítejte na stránkách Plzeňských žen!

Jsme dvě, Karolína a Eliška, aneb KK a JAm, a jsme členkami jednoho obávaného gangu.
Naše zbraně jsou podpatky, slunečníky a sladké barvy.
Jsme lolity. Jsme z Plzně.
Jsme studentky výtvarky na Pedagogické fakultě ZČU.

A tyhle stránky jsou naší semestrální prací na předmět KVK/MAV.
mašla

Haru-chan

26. března 2011 v 1:37 | KK\JAm |  Haru-chanPLZEŇSKÁ ŽENA HARU-CHAN, adminka věhlasného blogu Harajuku.blog.cz!
Zajímavost:
Díky Haru se nám v komunitě vžil výraz "Haruvitost"... jde o kus oblečení, kteý by z nás na sebe vzala (nebo v něm vypadala dobře) jedině Haru :D


Studuješ\pracuješ?
Studuju. A doufám, že jednou budu i na škole, která mě bude bavit. :D

Jak jsi se dostala k tomuto stylu oblékání?
Začínala jsem u jiných stylů japonské módy - Decory, Fairy Kei, Oshare Kei - které nosím i teď současně s Lolitou a jejich prvky do ní přimíchávám. Úplně prvotní impulz k tomu byla Gwen Stefani, díky ní jsem narazila na pojem Harajuku a začala se o to zajímat dál.

Dává ti lolita něco víc? Něco co bys nazvala "přidanou hodnotou"?
Pro mě móda nikdy není "jen oblečení", takže určitě... Je to skvělý pocit mít na sobě Lolitu (a taky rozbalovat balíky s novým oblečením :D), navíc je to můj způsob sebevyjádření. A taky jsem díky ní poznala skvělé přátele a inspirativní lidi. ^^
Existuje nějaký citát, motto nebo heslo, kterým se v životě řídíš?
Napadají mě tyhle dva.. "Everything's gonna be good in the end. If it's not good, it's not the end." a "Sticks and stones may break my bones but your names will never hurt me."
Ale jsou to spíš věci, kterých se snažím držet (a které hrozně dobře zní :D). Obecně se neustále snažím věřit v to, že věci budou lepší, a ve splnění svých snů. Bez snů můj život nemá žádnou cenu.

Tvá oblíbená osobnost, kniha, film, hudba?
Osobnost - Miku (An Cafe, Lc5) - asi můj největší životní "hero", se kterým máme i dost povahově společného, potom geniální Vivienne Westwood, Kyo (Dir en Grey) a jeho dokonalé, výstižné a dekadentní texty, Mana-sama za všechno, co dokázal a za svůj úžasný styl a hudbu, a Johnny Rotten, jehož myšlenky mě dost ovlivnily.
Kniha - Alice in Wonderland od L.Carolla (je šílená, inspirativní, taková lehce zvrácená pohádka), Pride and Prejudice od Jane Austen (znám tu knížku nazpaměť a zbožňuju pana Darcyho!), Harry Potter a Kafka on the Shone od Murakamiho (a Murakamiho věci obecně)
Film - Shimotsuma Monogatari (Kamikaze Girls), zbožňuju ten film a postavy v něm (zvlášť Momoko), Bandage (mám k němu osobně dost blízko a má skvělou atmosféru, postavy a hudbu), Harry Potter (ano, jsem lehký potterfreak :D moje nejoblíbenější díly jsou 5 a 6), Pride and Prejudice (film je snad stejně skvělý jako knížka a pan Darcy taktéž :D) a Sex Pistols: The Filth and the Fury (až na ty scény se záběry lidí v latexu :/)
Hudba - Zbožňuju J-rock, mezi moje nejoblíbenější kapely patří An Cafe, Dir en Grey, Merry, ViViD, Plastic Tree, Lolita 23q, Lc5, Moi Dix Mois, Malice Mizer (zvláště Klaha éra), Miyavi, Moon Kana, Dog in the PWO, Guild, PaRADEiS, Sadie, The GazettE. Poslouchám i pár interpretů mimo, jako například Semi Precious Weapons, Sex Pistols, Lady Gaga, The Libertines, Babyshambles nebo The Pretty Reckless. Jsem velký závislák na hudbě, bez iPodu mě takřka nepotkáte. ;3

FOTKY:
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Zasloužíme si za tento blog zápočet z předmětu MAV?

ANO 18.5% (42)
NE 12.8% (29)
ANO ANO ANO 68.7% (156)

Komentáře

1 Mikio-chan Mikio-chan | 26. března 2011 v 10:59 | Reagovat

ohayo holky! máte moc krásný blog! :) a všem 4 to na záhlaví moc sluší!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama